50TZV10M5X6.1
RubyconRubycon
50TZV10M5X6.1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50TZV10M5X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50TZV10M5X6.1.pdf2.50TZV10M5X6.1.pdf3.50TZV10M5X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50TZV10M5X6.1
Číslo dielu 50TZV10M5X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 736831 pcs Dátový hárok 1.50TZV10M5X6.1.pdf2.50TZV10M5X6.1.pdf3.50TZV10M5X6.1.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria TZV Ripple Current @ nízkej frekvencie 27.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-1652-2
50TZV10M5X61
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 1.52 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 10µF
aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
50TXW560MEFC8X60
50TXW560MEFC8X60
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Skladom: 72722 pcs
Stiahnuť ▼: 50TXW560MEFC8X60.pdf
RFQ
50TZV1500MTPAVB18X21.5
50TZV1500MTPAVB18X21.5
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 1500UF 20% 50V SMD
Skladom: 29631 pcs
Stiahnuť ▼: 50TZV1500MTPAVB18X21.5.pdf
RFQ
50TYT8
50TYT8
výrobcovia: Delta Electronics
popis: LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT