50TXW470MEFC10X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50TXW470MEFC10X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50TXW470MEFC10X30.pdf2.50TXW470MEFC10X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50TXW470MEFC10X30
Číslo dielu 50TXW470MEFC10X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84586 pcs Dátový hárok 1.50TXW470MEFC10X30.pdf2.50TXW470MEFC10X30.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.221A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.22A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
50TYT8
50TYT8
výrobcovia: Delta Electronics
popis: LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT