50TWL3.3KEFC5X11
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50TWL3.3KEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.50TWL3.3KEFC5X11.pdf2.50TWL3.3KEFC5X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 50TWL3.3KEFC5X11
Číslo dielu 50TWL3.3KEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 829670 pcs Dátový hárok 1.50TWL3.3KEFC5X11.pdf2.50TWL3.3KEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±10%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria TWL Ripple Current @ nízkej frekvencie 35mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 52.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 3.3µF aplikácia General Purpose