50SGV330M16X16.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50SGV330M16X16.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SMD CAP
listoch: 1.50SGV330M16X16.5.pdf2.50SGV330M16X16.5.pdf3.50SGV330M16X16.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • správa
Špecifikácie 50SGV330M16X16.5
Číslo dielu 50SGV330M16X16.5 Výrobca Rubycon
popis SMD CAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 470mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 564mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-4103-2
50SGV330M16X16.5-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive