50SGV0.47M4X6.1
RubyconRubycon
50SGV0.47M4X6.1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50SGV0.47M4X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50SGV0.47M4X6.1.pdf2.50SGV0.47M4X6.1.pdf3.50SGV0.47M4X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50SGV0.47M4X6.1
Číslo dielu 50SGV0.47M4X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 0.47µF