50SEV4.7M4X5.5
RubyconRubycon
50SEV4.7M4X5.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50SEV4.7M4X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50SEV4.7M4X5.5.pdf2.50SEV4.7M4X5.5.pdf3.50SEV4.7M4X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50SEV4.7M4X5.5
Číslo dielu 50SEV4.7M4X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria SEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2467-2
50SEV4.7M4X5.5-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 4.7µF aplikácia Automotive