50SEV100M8X10.5
RubyconRubycon
50SEV100M8X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50SEV100M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50SEV100M8X10.5.pdf2.50SEV100M8X10.5.pdf3.50SEV100M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50SEV100M8X10.5
Číslo dielu 50SEV100M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria SEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 320mA @ 120Hz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 1189-3099-2
50SEV100M8X10.5-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 100µF