50RX3047M8X11.5
RubyconRubycon
50RX3047M8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50RX3047M8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50RX3047M8X11.5.pdf2.50RX3047M8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50RX3047M8X11.5
Číslo dielu 50RX3047M8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 458299 pcs Dátový hárok 1.50RX3047M8X11.5.pdf2.50RX3047M8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria RX30 Ripple Current @ nízkej frekvencie 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2313
50RX3047M8X11.5-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 280 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapacitné 47µF