50RX303.3M8X11.5
RubyconRubycon
50RX303.3M8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50RX303.3M8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50RX303.3M8X11.5.pdf2.50RX303.3M8X11.5.pdf
  • správa
Špecifikácie 50RX303.3M8X11.5
Číslo dielu 50RX303.3M8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5415 pcs Dátový hárok 1.50RX303.3M8X11.5.pdf2.50RX303.3M8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria RX30 hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapacitné 3.3µF aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
50RX3033MT78X11.5
50RX3033MT78X11.5
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Skladom: 409735 pcs
Stiahnuť ▼: 50RX3033MT78X11.5.pdf
RFQ
50RX3033M8X11.5
50RX3033M8X11.5
výrobcovia: Rubycon