50RX302.2M8X11.5
RubyconRubycon
50RX302.2M8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50RX302.2M8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50RX302.2M8X11.5.pdf2.50RX302.2M8X11.5.pdf
  • správa
Špecifikácie 50RX302.2M8X11.5
Číslo dielu 50RX302.2M8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5811 pcs Dátový hárok 1.50RX302.2M8X11.5.pdf2.50RX302.2M8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria RX30 hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapacitné 2.2µF aplikácia Automotive