50PZA12M6.3X8
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50PZA12M6.3X8
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 12UF 20% 50V T/H
listoch: 1.50PZA12M6.3X8.pdf2.50PZA12M6.3X8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50PZA12M6.3X8
Číslo dielu 50PZA12M6.3X8 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 12UF 20% 50V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 85525 pcs Dátový hárok 1.50PZA12M6.3X8.pdf2.50PZA12M6.3X8.pdf
Napätie - hodnotené 50V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria PZA
Ripple Current @ nízkej frekvencie 40mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.374" (9.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 81 mOhm
Detailný popis 12µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 81 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 12µF