50PX3300MEFCCC18X35.5
RubyconRubycon
50PX3300MEFCCC18X35.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50PX3300MEFCCC18X35.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50PX3300MEFCCC18X35.5.pdf2.50PX3300MEFCCC18X35.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 50PX3300MEFCCC18X35.5
Číslo dielu 50PX3300MEFCCC18X35.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53602 pcs Dátový hárok 1.50PX3300MEFCCC18X35.5.pdf2.50PX3300MEFCCC18X35.5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.047A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 50PX3300VEFCCC18X35.5
50PX3300VEFCCC18X35.5-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3300µF aplikácia General Purpose