50PX2200M16X31.5
RubyconRubycon
50PX2200M16X31.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50PX2200M16X31.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50PX2200M16X31.5.pdf2.50PX2200M16X31.5.pdf
  • správa
Špecifikácie 50PX2200M16X31.5
Číslo dielu 50PX2200M16X31.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5457 pcs Dátový hárok 1.50PX2200M16X31.5.pdf2.50PX2200M16X31.5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.84A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1402
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF