50PX0.47MEFCT15X11
RubyconRubycon
50PX0.47MEFCT15X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50PX0.47MEFCT15X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50PX0.47MEFCT15X11.pdf2.50PX0.47MEFCT15X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 50PX0.47MEFCT15X11
Číslo dielu 50PX0.47MEFCT15X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5460 pcs Dátový hárok 1.50PX0.47MEFCT15X11.pdf2.50PX0.47MEFCT15X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria PX hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 0.47µF aplikácia General Purpose