50NW74.7MEFC6.3X7
RubyconRubycon
50NW74.7MEFC6.3X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50NW74.7MEFC6.3X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50NW74.7MEFC6.3X7.pdf2.50NW74.7MEFC6.3X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50NW74.7MEFC6.3X7
Číslo dielu 50NW74.7MEFC6.3X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1169229 pcs Dátový hárok 1.50NW74.7MEFC6.3X7.pdf2.50NW74.7MEFC6.3X7.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria NW7 Ripple Current @ nízkej frekvencie 26mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 39mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Bi-Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitné 4.7µF