50NA22MEFC6.3X11
RubyconRubycon
50NA22MEFC6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50NA22MEFC6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50NA22MEFC6.3X11.pdf2.50NA22MEFC6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50NA22MEFC6.3X11
Číslo dielu 50NA22MEFC6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 786834 pcs Dátový hárok 1.50NA22MEFC6.3X11.pdf2.50NA22MEFC6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria NA Ripple Current @ nízkej frekvencie 72mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 108mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Bi-Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 22µF