50MXC8200MEFCSN35X30
RubyconRubycon
50MXC8200MEFCSN35X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MXC8200MEFCSN35X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP
listoch: 1.50MXC8200MEFCSN35X30.pdf2.50MXC8200MEFCSN35X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 50MXC8200MEFCSN35X30
Číslo dielu 50MXC8200MEFCSN35X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25217 pcs Dátový hárok 1.50MXC8200MEFCSN35X30.pdf2.50MXC8200MEFCSN35X30.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.14A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 8200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 8200µF