50MXC2200MEFCSN22X25
RubyconRubycon
50MXC2200MEFCSN22X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MXC2200MEFCSN22X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
listoch: 1.50MXC2200MEFCSN22X25.pdf2.50MXC2200MEFCSN22X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 50MXC2200MEFCSN22X25
Číslo dielu 50MXC2200MEFCSN22X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43352 pcs Dátový hárok 1.50MXC2200MEFCSN22X25.pdf2.50MXC2200MEFCSN22X25.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.84A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF