50MXC10000MEFCSN30X50
RubyconRubycon
50MXC10000MEFCSN30X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MXC10000MEFCSN30X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
listoch: 1.50MXC10000MEFCSN30X50.pdf2.50MXC10000MEFCSN30X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 50MXC10000MEFCSN30X50
Číslo dielu 50MXC10000MEFCSN30X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26666 pcs Dátový hárok 1.50MXC10000MEFCSN30X50.pdf2.50MXC10000MEFCSN30X50.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXC hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-2812
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10000µF aplikácia General Purpose