50MS73.3MEFCTZ4X7
RubyconRubycon
50MS73.3MEFCTZ4X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MS73.3MEFCTZ4X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50MS73.3MEFCTZ4X7.pdf2.50MS73.3MEFCTZ4X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50MS73.3MEFCTZ4X7
Číslo dielu 50MS73.3MEFCTZ4X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1435264 pcs Dátový hárok 1.50MS73.3MEFCTZ4X7.pdf2.50MS73.3MEFCTZ4X7.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria MS7 Ripple Current @ nízkej frekvencie 19mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.059" (1.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapacitné 3.3µF aplikácia General Purpose