50MS56.8MEFCTZ6.3X5
RubyconRubycon
50MS56.8MEFCTZ6.3X5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MS56.8MEFCTZ6.3X5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50MS56.8MEFCTZ6.3X5.pdf2.50MS56.8MEFCTZ6.3X5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50MS56.8MEFCTZ6.3X5
Číslo dielu 50MS56.8MEFCTZ6.3X5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1214517 pcs Dátový hárok 1.50MS56.8MEFCTZ6.3X5.pdf2.50MS56.8MEFCTZ6.3X5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria MS5 Ripple Current @ nízkej frekvencie 26mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapacitné 6.8µF aplikácia General Purpose