50MH54.7MEFC5X5
RubyconRubycon
50MH54.7MEFC5X5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MH54.7MEFC5X5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50MH54.7MEFC5X5.pdf2.50MH54.7MEFC5X5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50MH54.7MEFC5X5
Číslo dielu 50MH54.7MEFC5X5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1426442 pcs Dátový hárok 1.50MH54.7MEFC5X5.pdf2.50MH54.7MEFC5X5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria MH5 Ripple Current @ nízkej frekvencie 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 4.7µF