50MH50.1MEFC4X5
RubyconRubycon
50MH50.1MEFC4X5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50MH50.1MEFC4X5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50MH50.1MEFC4X5.pdf2.50MH50.1MEFC4X5.pdf
  • správa
Špecifikácie 50MH50.1MEFC4X5
Číslo dielu 50MH50.1MEFC4X5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4904 pcs Dátový hárok 1.50MH50.1MEFC4X5.pdf2.50MH50.1MEFC4X5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria MH5 hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.059" (1.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 0.1µF aplikácia General Purpose