50LSQ47000M51X98
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50LSQ47000M51X98
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.50LSQ47000M51X98.pdf2.50LSQ47000M51X98.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie 50LSQ47000M51X98
Číslo dielu 50LSQ47000M51X98 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3126 pcs Dátový hárok 1.50LSQ47000M51X98.pdf2.50LSQ47000M51X98.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 8.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.396A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.976" (101.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 47000µF aplikácia General Purpose