50JGV100M10X10.5
RubyconRubycon
50JGV100M10X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50JGV100M10X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50JGV100M10X10.5.pdf2.50JGV100M10X10.5.pdf3.50JGV100M10X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 50JGV100M10X10.5
Číslo dielu 50JGV100M10X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria JGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 315mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 378mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-4014-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia Automotive, High Temperature Reflow