50JEV100M10X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50JEV100M10X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50JEV100M10X10.5.pdf2.50JEV100M10X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50JEV100M10X10.5
Číslo dielu 50JEV100M10X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 191846 pcs Dátový hárok 1.50JEV100M10X10.5.pdf2.50JEV100M10X10.5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria JEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 100µF