500TXW100MEFC18X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500TXW100MEFC18X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.500TXW100MEFC18X45.pdf2.500TXW100MEFC18X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 500TXW100MEFC18X45
Číslo dielu 500TXW100MEFC18X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31020 pcs Dátový hárok 1.500TXW100MEFC18X45.pdf2.500TXW100MEFC18X45.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria TXW hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. -
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.870" (47.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can kapacitné 100µF