500MXK470MEFCSN30X55
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500MXK470MEFCSN30X55
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP-IN
listoch: 500MXK470MEFCSN30X55.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 500MXK470MEFCSN30X55
Číslo dielu 500MXK470MEFCSN30X55 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP-IN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 9727 pcs Dátový hárok 500MXK470MEFCSN30X55.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXK Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.164A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-4291
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF