500MXH470MEFCSN35X55
RubyconRubycon
500MXH470MEFCSN35X55 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500MXH470MEFCSN35X55
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
listoch: 1.500MXH470MEFCSN35X55.pdf2.500MXH470MEFCSN35X55.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 500MXH470MEFCSN35X55
Číslo dielu 500MXH470MEFCSN35X55 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10979 pcs Dátový hárok 1.500MXH470MEFCSN35X55.pdf2.500MXH470MEFCSN35X55.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.19A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.066A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3455
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose