500MXH120MEFC30X25
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500MXH120MEFC30X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
listoch: 1.500MXH120MEFC30X25.pdf2.500MXH120MEFC30X25.pdf
  • správa
Špecifikácie 500MXH120MEFC30X25
Číslo dielu 500MXH120MEFC30X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31162 pcs Dátový hárok 1.500MXH120MEFC30X25.pdf2.500MXH120MEFC30X25.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 970mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.358A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 120µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 120µF