500MXG150MEFCSN22X55
RubyconRubycon
500MXG150MEFCSN22X55 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500MXG150MEFCSN22X55
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
listoch: 1.500MXG150MEFCSN22X55.pdf2.500MXG150MEFCSN22X55.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 500MXG150MEFCSN22X55
Číslo dielu 500MXG150MEFCSN22X55 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34255 pcs Dátový hárok 1.500MXG150MEFCSN22X55.pdf2.500MXG150MEFCSN22X55.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.24A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.736A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3398
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
500MXG180MEFC30X40
500MXG180MEFC30X40
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Skladom: 14273 pcs
Stiahnuť ▼: 500MXG180MEFC30X40.pdf
RFQ
500MXG220MEFC30X45
500MXG220MEFC30X45
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP
Skladom: 49465 pcs
Stiahnuť ▼: 500MXG220MEFC30X45.pdf
RFQ
500MMT
500MMT
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 500A 690VAC/500VDC