500HXW39MEFR18X20
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500HXW39MEFR18X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 39UF 20% 500V THRUHOLE
listoch: 500HXW39MEFR18X20.pdf
  • správa
Špecifikácie 500HXW39MEFR18X20
Číslo dielu 500HXW39MEFR18X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 39UF 20% 500V THRUHOLE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 89643 pcs Dátový hárok 500HXW39MEFR18X20.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria HXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 675mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4249
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 39µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 39µF