500BXC22MEFC12.5X35
RubyconRubycon
500BXC22MEFC12.5X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500BXC22MEFC12.5X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL
listoch: 1.500BXC22MEFC12.5X35.pdf2.500BXC22MEFC12.5X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 500BXC22MEFC12.5X35
Číslo dielu 500BXC22MEFC12.5X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76028 pcs Dátový hárok 1.500BXC22MEFC12.5X35.pdf2.500BXC22MEFC12.5X35.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria BXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 224mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 560mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 22µF