4SW270M2.9X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4SW270M2.9X7.3
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD
listoch: 4SW270M2.9X7.3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 4SW270M2.9X7.3
Číslo dielu 4SW270M2.9X7.3 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 104325 pcs Dátový hárok 4SW270M2.9X7.3.pdf
Napätie - hodnotené 4V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria PC-CON, SW
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2917 (7343 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.114" (2.90mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 9 mOhm
Detailný popis 270µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
4SW150M
4SW150M
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Skladom: 4787 pcs
Stiahnuť ▼: 4SW150M.pdf
RFQ
4SW270M
4SW270M
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD