475MXH330MEFCSN30X45
RubyconRubycon
475MXH330MEFCSN30X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 475MXH330MEFCSN30X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 475V SNAP
listoch: 1.475MXH330MEFCSN30X45.pdf2.475MXH330MEFCSN30X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 475MXH330MEFCSN30X45
Číslo dielu 475MXH330MEFCSN30X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 475V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17209 pcs Dátový hárok 1.475MXH330MEFCSN30X45.pdf2.475MXH330MEFCSN30X45.pdf
Napätie - hodnotené 475V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.73A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.422A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3442
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 475V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose