450WXA2.2MEFCT810X9
RubyconRubycon
450WXA2.2MEFCT810X9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450WXA2.2MEFCT810X9
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450WXA2.2MEFCT810X9.pdf2.450WXA2.2MEFCT810X9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 450WXA2.2MEFCT810X9
Číslo dielu 450WXA2.2MEFCT810X9 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 342695 pcs Dátový hárok 1.450WXA2.2MEFCT810X9.pdf2.450WXA2.2MEFCT810X9.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria WXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.5mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 2.2µF