450WA2R2MEFC10X9
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450WA2R2MEFC10X9
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 450V THRUHOLE
listoch: 1.450WA2R2MEFC10X9.pdf2.450WA2R2MEFC10X9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450WA2R2MEFC10X9
Číslo dielu 450WA2R2MEFC10X9 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 450V THRUHOLE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 311311 pcs Dátový hárok 1.450WA2R2MEFC10X9.pdf2.450WA2R2MEFC10X9.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria WA Ripple Current @ nízkej frekvencie 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4106
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 2.2µF aplikácia General Purpose