450VXR100MEFCSN30X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450VXR100MEFCSN30X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450VXR100MEFCSN30X30.pdf2.450VXR100MEFCSN30X30.pdf
  • správa
Špecifikácie 450VXR100MEFCSN30X30
Číslo dielu 450VXR100MEFCSN30X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26935 pcs Dátový hárok 1.450VXR100MEFCSN30X30.pdf2.450VXR100MEFCSN30X30.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria VXR Ripple Current @ nízkej frekvencie 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 896mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF