450USG680MEFCSN35X50
RubyconRubycon
450USG680MEFCSN35X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450USG680MEFCSN35X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450USG680MEFCSN35X50.pdf2.450USG680MEFCSN35X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 450USG680MEFCSN35X50
Číslo dielu 450USG680MEFCSN35X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14494 pcs Dátový hárok 1.450USG680MEFCSN35X50.pdf2.450USG680MEFCSN35X50.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria USG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3852
450USG680MEFCSN35X50-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose