450USG220MEFCSN25X35
RubyconRubycon
450USG220MEFCSN25X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450USG220MEFCSN25X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450USG220MEFCSN25X35.pdf2.450USG220MEFCSN25X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450USG220MEFCSN25X35
Číslo dielu 450USG220MEFCSN25X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35341 pcs Dátový hárok 1.450USG220MEFCSN25X35.pdf2.450USG220MEFCSN25X35.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria USG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.66A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.324A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3844
450USG220MEFCSN25X35-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose