450USG120MEFCSN20X35
RubyconRubycon
450USG120MEFCSN20X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450USG120MEFCSN20X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450USG120MEFCSN20X35.pdf2.450USG120MEFCSN20X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 450USG120MEFCSN20X35
Číslo dielu 450USG120MEFCSN20X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41565 pcs Dátový hárok 1.450USG120MEFCSN20X35.pdf2.450USG120MEFCSN20X35.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria USG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.456A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 120µF