450MXK470MEFCSN35X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450MXK470MEFCSN35X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP-IN
listoch: 450MXK470MEFCSN35X30.pdf
  • správa
Špecifikácie 450MXK470MEFCSN35X30
Číslo dielu 450MXK470MEFCSN35X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP-IN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 15465 pcs Dátový hárok 450MXK470MEFCSN35X30.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXK Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.69A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.366A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-4275
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF