450MXG560MEFCSN35X45
RubyconRubycon
450MXG560MEFCSN35X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450MXG560MEFCSN35X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450MXG560MEFCSN35X45.pdf2.450MXG560MEFCSN35X45.pdf
  • správa
Špecifikácie 450MXG560MEFCSN35X45
Číslo dielu 450MXG560MEFCSN35X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14640 pcs Dátový hárok 1.450MXG560MEFCSN35X45.pdf2.450MXG560MEFCSN35X45.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.16A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.024A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-1785
450MXG560MEFCSN35X45-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose