450MXG220MEFC22X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450MXG220MEFC22X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450MXG220MEFC22X50.pdf2.450MXG220MEFC22X50.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 450MXG220MEFC22X50
Číslo dielu 450MXG220MEFC22X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 25446 pcs Dátový hárok 1.450MXG220MEFC22X50.pdf2.450MXG220MEFC22X50.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.086A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF