450MXG150MEFC20X40
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450MXG150MEFC20X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
listoch: 1.450MXG150MEFC20X40.pdf2.450MXG150MEFC20X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 450MXG150MEFC20X40
Číslo dielu 450MXG150MEFC20X40 Výrobca Rubycon
popis SNAP TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14941 pcs Dátový hárok 1.450MXG150MEFC20X40.pdf2.450MXG150MEFC20X40.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria MXG hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose