450MXC270MEFC35X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450MXC270MEFC35X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450MXC270MEFC35X35.pdf2.450MXC270MEFC35X35.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 450MXC270MEFC35X35
Číslo dielu 450MXC270MEFC35X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 21817 pcs Dátový hárok 1.450MXC270MEFC35X35.pdf2.450MXC270MEFC35X35.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.27A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.778A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF