450LXW33MEFR10X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450LXW33MEFR10X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 450V THRUHOLE
listoch: 450LXW33MEFR10X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450LXW33MEFR10X30
Číslo dielu 450LXW33MEFR10X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 450V THRUHOLE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 76962 pcs Dátový hárok 450LXW33MEFR10X30.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria LXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 792mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4255
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF