450LSU1500M51X106
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450LSU1500M51X106
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.450LSU1500M51X106.pdf2.450LSU1500M51X106.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie 450LSU1500M51X106
Číslo dielu 450LSU1500M51X106 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2395 pcs Dátový hárok 1.450LSU1500M51X106.pdf2.450LSU1500M51X106.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSU hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 4.291" (109.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose