450LLE22MEFC16X20
RubyconRubycon
450LLE22MEFC16X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450LLE22MEFC16X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450LLE22MEFC16X20.pdf2.450LLE22MEFC16X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450LLE22MEFC16X20
Číslo dielu 450LLE22MEFC16X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80133 pcs Dátový hárok 1.450LLE22MEFC16X20.pdf2.450LLE22MEFC16X20.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria LLE Ripple Current @ nízkej frekvencie 292mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 730mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2297
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Životnosť @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose