450HXG390MEFC35X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450HXG390MEFC35X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450HXG390MEFC35X40.pdf2.450HXG390MEFC35X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 450HXG390MEFC35X40
Číslo dielu 450HXG390MEFC35X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6644 pcs Dátový hárok 1.450HXG390MEFC35X40.pdf2.450HXG390MEFC35X40.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria HXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.654A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF